Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум



Платні послуги

 

 

Кошторис доходів та видатків по спеціалізованій школі № 17 з платних додаткових занять

з 1 вересня 2012 року (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

 
  
 

Нормативні документи про платні послуги (Переглянути)

  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

                                                            ГРАФІКИ

                ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВИХ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

                                            НА  2012 – 2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

КЛАС

Назва уроку (гуртку)

День тижня

Час

кабінет

1-А

Математика

Четвер

13.10

К. 18

1-Б

Математика

Четвер           

13.10

К.1

1-В

Математика

П’ятниця

13.10

К.3

1-Г

Математика

П’ятниця

13.10

К.7

1-Д

Математика

П’ятниця

13.10

К.34

2-А

Я і Україна

Четвер

14.10

К.13

2-Б

Я і Україна

Четвер

14.10

К.16

2-В

Російська мова

Понеділок

14.10

К.6

2-Г

Російська мова

П’ятниця

14.10

К.4

3-А

Математика

Четвер

14.10

К.18

3-Б

Російська мова

Вівторок

14.10

К.14

3-Б (гурток)

Математика

Четвер

14.10

К.14

3-В

Російська мова

Середа

14.10

К.9

3-Г

Російська мова

Четвер

14.10

К.15

4-А

Українська мова

Понеділок

14.10

К.8

4-Б

Українська мова

Вівторок

14.10

К.11

4-В

Українська мова

Понеділок

14.10

К.10

4-Г

Українська мова

Четвер

14.10

К.12

4-Г

Російська мова

Середа

14.10

К.12

1-А

Хореографія

  Понеділок

15.10

Зал ритміки

1-Б

Хореографія

 П’ятниця

13.10

Зал ритміки

1-В

Хореографія

Віторок

14.10

Зал ритміки

1-Г

Хореографія

Четвер

14.10

Зал ритміки

1-Д

Хореографія

Четвер

13.10

Зал ритміки

Гурток «Легенда»

Спортивно – бальні танці

Вівторок

П’ятниця

16.00-16.45

Мала зала

      

 

                                    Графік проведення додаткових занять

 

П.І.Б. вчителя

Назва уроку

Клас

День

Час

Кабінет

Журавка Тетяна Михайлівна

Англійська мова

3-Г

Понеділок

13:15

36

Лелекіна Наталія Валенктинівна

Англійська мова

2-А

Понеділок

13:15

52

Язикова Наталія Валеріївна

Іспанська мова

5-Д

Пˈятниця

14:15

51

Костюченко Юлія Миколаївна

Англійська мова

2-В,Г

Понеділок

13:15

25а

Загребельна Наталія Михайлівна

Англійська мова

7-А,Б,В

Пˈятниця

14:15

42

Спектор Ганна Михайлівна

Англійська мова

2-В,Г

Четвер

13:15

Неплюєва Ольга Вікторівна

Іспанська мова

5-А

Четвер

14:15

31

Шалатова Олена Аріївна

Англійська мова

3-Б

Вівторок

13:15

Ш

Якіменко Світлана Станіславівна

Англійська мова

11-В

Понеділок

15:15

46

Яригіна Неллі Тимофіївна

Англійська мова

3-А

Вівторок

13:15

21

Слабун Наталія Іванівна

Англійська мова

1-Б,Д

3-Б,В,Г

Четвер

Понеділок

12:20

13:15

31

Безсмертна Ольга Миколаївна

ЗНО, історія України

11-А,Б,В

 

Понеділок

15:15

44

Коваленко-Будянська Оксана Валеріївна

Англійська мова

10-В

Четвер

15:15

46

Деменкова Ірина Михайлівна

Інформатика

5-Б,

5-В

5-Г

5-Д

6-А

6-Б

6-Г

Середа

Четвер

Понеділок

Вівторок

Понеділок

Вівторок

Середа

13:15

14:15

13:15

13:15

14:15

14:15

14:15

30

Іванова Наталія Василівна

Англійська мова

5-Б

Середа

14:15

41а

Кубрик Неллі Вікторівна

Німецька мова

9-А

Середа

15:15

43

Волкова Ольга Євгеніївна

Англійська мова

3-В

Пˈятниця

13:15

41а

Кофан Вероніка Ігорівна

Китайська мова

5-А

5-Б

5-В

5-Г

5-Д

6-А

6-Б

6-В

6-Г

Понеділок

Понеділок

Пятниця

Вівторок

Четвер

Четвер

Пятниця

Середа

Вівторок

14:15

13:15

13:15

13:15

13:15

14:15

14:15

14:15

14:15

33

Ш

36

43

51

38

38

39

39

Кушнір Наталія Леонідівна

Англійська мова

5-В

Пˈятниця

14:15

23

Потапенко Любов Тимофіївна

Російська мова

6-В

Четвер

14:15

50

Скрипніченко Володимир Володимирович

Математика

5-А

Пˈятниця

14:15

48

Іванова Людмила Сергіївна

Англійська мова

2-А,Б

Середа

13:15

авс


 

Графік проведення гуртків

 

 

П.І.Б. вчителя

Назва

гуртка

День

Час

Кабінет

Тарасенко Олена Іванівна

Деменкова Ірина Михайлівна

 

 

Англійська мова+Інформатика

  

 Середа

 

 

15.15

 

30

 

 

 

class=