Обдарована молодь

Олімпіади

Турніри

Програма

Досвід роботи учителів школи з обдарованими дітьми

Тарасенко Олена Іванівна, учитель англійської мови , учитель-методист

У 2011-2012 н.р.учні взяли участь у конференції «Гагарінські читання» на базі Харківського авіаційного університету ім.. М.Є. Жуковського «ХАІ» і посіли призові місця: І місце – 2 учні, ІІ місце – 2 учні, 3 учні отримали дипломи за найактивнішу участь у дискусії.2012-2013 н.р. Задорожна Є., Бойчук П. - ІІ м. (районний етап олімпіади з англ. мови), Прудкий І., Проуторов А., Гаврилюк Є. - ІІІ м. (районний етап).5 учнів взяли участь в 3-х відбіркових турах Американського конкурсу FLEX: Діомідова І., Захарьян Т., Арнольді О., Бойчук П., Задорожна Є.

Юхіна Ірина Миколаївна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

2010-2011н.р.Підлісний Микита - ІІм. (обласний етап олімпіад)
Чепурна Дар'я -ІІІ м.(обласний етап олімпіад)
2011-2012 н.р.Підлісний Микита - ІІм..,Чепурна Даря-ІІм., Щеулін В.-ІІІ м., Макаревич Г.-ІІІм.(районний етап олімпіад).

Локтіонова Алла Олександрівна, учитель хімії, спеціаліст першої категорії

У 2012-2013 н.р. Баюрка Д.- ІІІм. Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, Паркулаб М. - ІІ м. (районний етап олімпіади), учасник обласного етапу олімпіади. Крючкова Н.-ІІ м. (районний етап) з екології, учасник обласного етапу. Локтіонова М. - І м. у районному етапі конкурсу-захисту МАН з екології.

Чопікян Анжеліна Володимирівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

У 2011-2012 н.р. Бажинова Д. посіла ІІІ м. на Всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. У 2012-013 н.р. Крючкова Н. посіла І м. у районному етапі конкурсу-захисту МАН

nbsp;nbsp;