2018/2019 навчальний рік

30 травня 2019 року відбулося звітування керівника Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Касеко Ірини Ігорівни. На конференції були присутні представники педагогічного колективу, батьків та громадськості. Почесною гостею була Настенко Ірина Василівна, директор методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Діяльність директора в 2018/2019 навчальному році  було визнано задовільною.

Звіт директора Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області за 2018/2019 навчальний рік Касеко Ірини Ігорівни

Презентація  звіту директра Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області за 2018/2019 навчальний рік