Візитка школи

Кредо педагогічного колективу: творчість, інноваційний стильдіяльності, готовність до дослідницької та експериментальної  роботи, самовдосконалення, співпраця учителя та учня, демократизм та дитиноцентризм, формування інтелектуального потенціалу нації, виховання громадянина - патріота України.
Саме тому колектив школипрацює над реалізацією методичної проблеми «Формування творчо обдарованої соціально компетентної, високоморальної особистості вумовах  рівного доступу до якісної освіти».

Кадрове  забезпечення

Педагогічний колектив – це 78 творчих, талановитих, завзятих, однодумців – професіоналів.
Директор школи Касеко Ірина Ігорівна  вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, старший учитель. У школі працюють  94 вчителі, з них: спеціалістів вищої категорії – 54, спеціалістів першої категорії – 17, спеціалістів другої категорії – 21, спеціалістів – 10.  5 учителів мають звання "Відмінник освіти України", 15 присвоєно педагогічне звання "Учитель-методист", 20  "Старший учитель".
Серед учителів  призер обласного конкурсу "Класний керівник року -2003", призер міського конкурсу «Учитель року-2006», лауреати районного конкурсу "Учитель року  2007,2009", автори підручників та навчальних посібників.
Педагогічний колектив реалізує експериментальну програму Всеукраїнського рівня "Психолого-педагогічне проектування розвитку особистості школярів", працює над експериментальною програмою "Проектування особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу" та експериментальну програму регіонального рівня «Громадсько-активна школа», працює в програмно - цільовому проекті «Громадсько -активна школа як інноваційна система управління Харківською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області»