Шкільна організація "Нове покоління"

Громадська  дитяча юнацька організація «Нове покоління»

Процес становлення громадян в нашій школі реалізується через високий ступінь залученості до різних соціальних проектів. У зв’язку з чим у закладі було створено орган дитячого управління – учнівське самоврядування «Нове покоління». Виховний процес почався з демократизації шкільного життя. Школа створена для дітей, для розвитку й збагачення їхнього інтелекту та внутрішньої культури. Добре ставлення, повага до особистості учня, визнання його суб’єктом освітнього процесу, реалізація справжнього учнівського самоврядування – ось основоположні засади виховного впливу на учнів. Школа – дім творчості, радості, затишку, взаєморозуміння. Взаємини між учасниками педагогічного процесу будується в ній на засадах взаємоповаги, взаємодовіри, доброзичливості. Тому не має нічого дивного в тому, що з часом виник термін «Школа успіху».
           Питання організації учнівського самоуправління вимагає від колективу вчителів і дітей значних зусиль та єдності в цій роботі, тобто не самоуправління, а співу правління.

МЕТА, ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФОРМИ ДІЯЛЬНОСТІ

Мета: зумовлена основними положеннями Концепції громадянської освіти в Україні:
- формування особистості, якій притаманні демократична громадянська культура,
усвідомлення взаємозв’язків між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю,  готовності  до  компетентної участі у житті суспільства; - виховувати себе в дусі відданості Україні та її відродження.

Президент шкільної дитячо – юнацької

організації «Нове покоління»