Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум



Батьківський комітет школи

Голова батьківського комітету школи – Баранова Тетяна Володимирівна, мати учня 10-Г класу.

 

Представник школи до районної батьківської ради - Баракат Олеся Олексіївна, член Ради школи.

 

Положення про батьківський комітет Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області 

 

Положення про батьківські комітети класів Харківської спеціалізованої школі І –ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

 

 

Список батьківського комітету школи на 2019/2020 навчальний рік

№ п/п

Клас

ПІБ

 

1

1-А

Краснова Наталія Валеріївна

 

2

1-Б

Бабенко Роксаліна Михайлівна

 

3

1-В

Рєзник Інна Дмитрівна

 

4

1-Г

Красько Яна Володимирівна

 

5

2-А

Васіна Наталія Сергіївна

 

6

2-Б

Бру Світлана Сергіївна

 

7

2-В

Бондарева Ганна Вікторівна

 

8

2-Г

Ревва Оксана Вікторівна

 

9

3-А

Бородіна Ольга Анатоліївна

 

10

3-Б

Чітак Інна Вікторівна

 

11

3-В

Катасонова Олена Володимирiвна

 

12

3-Г

Ваапова Елеонора Русланівна

 

13

4-А

Степурко Наталя  Віталіївна

 

14

4-Б

Єна Наталія Миколаївна

 

15

4-В

Степаненко-Кабачна Анастасія  Сергіївна 

 

16

4-Г

Ошуст Вікторія Іванівна

 

17

5-А

Алборова Елена Владимировна

 

18

5-Б

Нещерет Свитлана Володимиривна

 

19

5-В

Понкратова Марина Миколаївна

 

20

5-Г

Куценко Юлія Станіславівна

 

21

6-А

Селіванова Олена Сергіївна

 

22

6-Б

Шахин Ксения Олександрівна

 

23

6-В

Петрова Вікторія Сергіївна

 

24

6-Г

Морозова Ольга Миколаївна

 

25

7-А

Кудинець Світлана Вікторівна

 

26

7-Б

Курасов Сергій Анатолійович

 

27

7-В

Чернуха Юлия Сергеевна

 

28

7-Г

Гребенькова Юлія Анатоліївна

 

29

8-А

Бру Світлана Сергіївна

 

30

8-Б

Клименко  Людмила Сергеевна

 

31

8-В

 Бовдуй Iрина Iванiвна

 

32

8-Г

Майданік Тетяна Вікторівна

 

33

9-А

Гузенко Юлия Юрьевна

Секретар

34

9-Б

Комогорцева Оксана Михайлівна

 

35

9-В

Усікова Вікторія Іванівна

 

36

9-Г

 Бережанова Анжела Валентинівна

 

37

9-Д

Майстренко Вікторія Євгенівна

 

38

10-А

Звягінцева Світлана Валеріївна

 

39

10-Б

Курман Тетяна Вікторівна

 

40

10-В

 Кононенко Iнна Василiвна

 

41 10-Г Баранова Тетяна Володимирівна Голова

42

11-А

Погребнян Наталя Петрівна

Заступник голови

43

11-Б

Филатова Анна Евгениевна

 

44

11-В

Милета Світлана Володимирівна