ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ У ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Шановні учителі, учні, батьки!

В Україні триває воєнний стан; згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану» та статті 57 Закону України «Про освіту» (далі-Закон) здобувачам освіти, які в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану в Україні чи окремих її місцевостях, оголошених у встановленому порядку (особливий період) були вимушені змінити місце проживання (перебування), залишити робоче місце, місце навчання, незалежно від місця їх проживання (перебування) на час особливого періоду гарантується організація освітнього процесу в дистанційній формі або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для його учасників.

З метою успішного опанування учнями навчальних програм, команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування. Адже основне завдання дорослих – забезпечити дітей підтримкою, переконати їх у тому, що можемо убезпечити їх від зла. Ознайомитися з доступними способами надання психологічної допомоги дітям, організації освітнього процесу навіть за відсутності зв’язку зі своїми педагогами можна за посиланням.

Для учнів, які з певних обставин не можуть долучитися до навчання під керівництвом педагогів, Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google Україна для школярів створили  Всеукраїнський онлайн розклад , у якому систематизовано навчальні загально-розвивальні матеріали для самостійного опрацювання. Інтерактивний розклад містить посилання на матеріали з різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо) для предметів згідно з календарно-тематичним плануванням.
Розклад розроблено для учнів 1-11 класів. Усі бажаючі можуть використовувати ВШО, де містяться відеоуроки, конспекти, тестові завдання.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ПЛАТФОРМІ GOOGLE CLASSROOM ТА ZOOM

ВАЖЛИВО! ШКІЛЬНИМ ПСИХОЛОГОМ НАДАЮТЬСЯ ЩОДЕННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ УЧНІВ, БАТЬКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ У GOOGLE CLASSROOM   (КОД ДОСТУПУ     kdeiqsj). А  БО ЗА ТЕЛЕФОНОМ 097-323-27-18 .   ТАКОЖ  МОЖЛИВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ZOOM ( ІДЕНТИФІКАТОР КОНФЕРЕНЦІЇ  879 8712 4306   КОД ДОСТУПУ : 3pZL0z)