Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум



Досягнення

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році

 

 

із математики

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Кабалянц  Антоніна  Петрівна

Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

6

Стадник Любов Григорівна

І

2.

Щербань Олександра Андріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

7

Стадник Любов Григорівна

І

3.

Марічев Владислав Євгенович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Стадник Любов Григорівна

ІІІ

4.

Бондар Павло Валерійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Бондар Ольга Павлівна

ІІ

5.

Гриценко Катерина Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Стадник Любов Григорівна

ІІІ

 

із історії

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

6.

Соломаха Катерина Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Прутська Ганна Олександрівна

І

7.

Ванюшенко Єва Станіславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Безсмертна Ольга Миколаївна

І

 

із української мови та літератури

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

8.

Доля Еліна Костянтинівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Чопікян Анжеліна Володимирівна

ІІ

9.

Бондар Павло Валерійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Мар’єнко Олена Олександрівна

ІІІ

10.

Гриценко Катерина Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Сидоренко Оксана Михайлівна

ІІ

 

із біології

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

11.

Пернеровська Валерія Віталіївна

 

8

Локтіонова Алла Олександрівна

ІІ

12.

Ярошевська Анна Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Локтіонова Алла Олександрівна

ІІ

 

 

 


Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із аглійської, іспанскої, німецької та французької мов 2019/2020 навчального року

 

 

із англійської мови

 

 

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Почукаєва Поліна Вячеславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Загребельна Наталія Михайлівна

ІІ

2.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Спектор Ганна Михайлівна

ІІІ

3.

Кравченко Крістіна Вадимівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Шалатова Олена Аріївна

І

4.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Слабун Наталія Іванівна

ІІ

5.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

6.

Харибіна Софія Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

7.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

ІІ

8.

Іщуков

Анатолій Олегович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

ІІ

9.

Гриценко Олександра Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Загребельна Наталія Михайлівна

ІІІ

 

із французької мови

 

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Стеценко Таісія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Натаньян Анаїда Гургенівна

ІІ

 

із німецької мови

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Душкіна Владислава Володимирівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга

вікторівна

ІІІ

 

 

 

Іспанська мова

 

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Шамардак Катерина Денисівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

І

2.

Паламарчук Євгенія Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

3.

Джонгер Марат Яшарович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІІ

4.

Літвіненко Дар’я

Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

І

5.

Токар Яна

Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

ІІ

6.

Курасов Андрій

Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

7.

Ярцева Софія

Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

І

8.

Сарибікян Вадзген

Гагикович

 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Язикова Наталя Валеріївна

І

9.

Баландіна Олександра

Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Язикова Наталя Валеріївна

ІІ

10.

Іванов Артем Русланович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Бражнікова Тетяна Дмитрівна

ІІІ

 

 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2019/2020 навчального року

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва

навчального закладу

Клас

Місце

 

 

 

Секція Іспанська  мова

 

1.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

2.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

Секція Англійська  мова

 

3.

Стеценко Таїсія

Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

4.

Солоха  Артьом

Віталійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІ

 

5.

Соболь Марія

Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

ІІ

 

6.

Котляренко Марія

Костянтинівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІ

 

7.

Зотова Дар'я

Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІІ

 

 

 

в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з математики   учні посіли такі місця:

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Кабалянц  Антоніна  Петрівна

Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

6

Стадник Любов Григорівна

ІІ

2.

Тасаддак Вадждан Расул

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Стадник Любов Григорівна

ІІІ

3.

Бондар Павло Валерійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Федорова Зінаїда Миколаївна

І

4.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Бондар Ольга Павлівна

ІІІ

5

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Бондар Ольга Павлівна

ІІ

 

   Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  2019/2020 навчального року

 

із математики

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Кабалянц  Антоніна  Петрівна

Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

6

Стадник Любов Григорівна

ІІ

2.

Тасаддак Вадждан Расул

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Стадник Любов Григорівна

ІІІ

3.

Бондар Павло Валерійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Федорова Зінаїда Миколаївна

І

4.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Бондар Ольга Павлівна

ІІІ

5

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Бондар Ольга Павлівна

ІІ

 

із історії

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

6.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Прутська Ганна Олександрівна

ІІ

 

із географії

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

7.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Шапко Ірина Ігорівна

ІІІ

 

із російської мови та літератури

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

8.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Бурковець Світлана Олексіївна

ІІ

9.

Косенко Дар’я

Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Черепаха Наталія Юріївна

ІІ

10.

Бєгунова Вероніка Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Ягнюк Наталія

Іванівна

ІІІ

 

із фізики

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

11.

Хасан Абделькарев Махмуд Омар

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

7

Головко  Тетяна

Анатоліївна

ІІІ

12.

Соболь Марія Романівна

Харківської спеціалізова-ної школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Фінтісова Лариса Віталіївна

І

13

Бурлаєнко Костянтин Вячеславович

Харківської спеціалізова-ної школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Виставна Олена Володимирівна

ІІІ

 

із української мови та літератури

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

14.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Овчаренко Юлія Володимирівна

І

15.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Бондаренко Ангеліна Юріївна

ІІІ

 

 

із хімії

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

27.

Саламаха Катерина Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської міської ради

7

Локтіонова Алла Олександрівна

ІІІ

28.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Локтіонова Алла Олександрівна

ІІ

29.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Трубецька Алла Аронівна

ІІ

із біології

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

30.

Ярошевська Анна Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Локтіонова Алла Олександрівна

ІІІ

 

 

із інформатики

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

31.

Харибіна Софія Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Кулібаба Ігор Василіївич

ІІІ

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  2019/2020 навчального року

 

із англійської мови

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Кравченко Крістіна Вадимівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Шалатова Олена Аріївна

ІІІ

2.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

ІІ

3.

Харибіна Софія Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

ІІ

4.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

 

 

 

 

Іспанська мова

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

5.

Літвіненко Дар’я

Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

І

6.

Ярцева Софія

Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

І

7.

Сарибікян Вадзген

Гагикович

 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Язикова Наталя Валеріївна

І

8

Курасов Андрій

Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

9

Токар Яна

Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

ІІ

10

Баландіна Олександра

Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Язикова Наталя Валеріївна

ІІ

 

з хімії

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

11.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Локтіонова Алла Олександрівнеа

ІІІ

Українська мова та література

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

12.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Овчаренко Юлія Миколаївна

ІІ

 

 

 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

  2019/2020 навчального року

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва

навчального закладу

Клас

Місце

 

 

 

Секція Іспанська  мова

 

1.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

2.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

Секція Англійська  мова

 

3.

Стеценко Таїсія

Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

4.

Солоха  Артьом

Віталійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІ

 

5.

Соболь Марія

Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

ІІ

 

6.

Котляренко Марія

Костянтинівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІ

 

7.

Зотова Дар'я

Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІІ

 

Відділення хімії та біології

 

 

 

8.

Бараненко

Юрій Вікторович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради харківської області

10

І

 

9.

Леонтьєв Владислав

Романович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради харківської області

11

І

 

10.

Чирашна Софія Андріанівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради харківської області

11

І

 

 

 

 

 

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

  2019/2020 навчального року

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва

навчального закладу

Клас

Місце

 

 

 

Секція Іспанська  мова

 

1.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

2.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІІ

 

Секція Англійська  мова

 

3.

Стеценко Таїсія

Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

 Хімії та біології

 

 

 

4.

Леонтьєв Владислав

Романович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради харківської області

11

І

 

 

 

Електроніка та приладобудування

 

 

 

5.

Чирашна Софія Андріанівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради харківської області

11

І

 

6

Бурлаєнко Костянтин Вячеславович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради харківської області

10

ІІІ

 

 

 

Результати участі учнів у турнірах в  2019/2020 навчальному році

Предмет

Районний етап

ПІБ учителя,який підготував команду

Юний біолог

ІІ

Небібулаєва Д.С., Ліпатова С.Ю.

Юний історик

-

-

Юний правознавець

-

-

Юний економіст

ІІІ

Давидова М.С.

Юний географ

-

-

Юний журналіст

 

 

Юний хімік

ІІІ

Локтіонова А.О.

Юний математик

-

 

Юний винахідник

ІІІ

Виставна О.В.


 

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  2018/2019 навчального року

 

із математики

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Тасаддак Ваджан Расуп

Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

7

Стадник Любов Григорівна

ІІ

2.

Марічев Владіслав Євгенович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

7

Стадник Любов Григорівна

ІІІ

3.

Бондар Павло Валерійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Федорова Зінаїда Миколаївна

І

4.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Бондар Ольга Павлівна

ІІ

 

із історії

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Прутська Ганна Олександрівна

ІІІ

2.

Грищенко катерина Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Прутська Ганна Олександрівна

ІІ

3.

Неминущий Олексій Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Прутська Ганна Олександрівна

ІІІ

4.

Устименко Федір Олегович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Безсмертна Ольга Миколаївна

ІІІ

 

 

 

із російської мови та літератури

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Хомякова Валерія Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Потапенко Любов Тимофіївна

І

2.

Старченко Дар'я Вячеславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Потапенко Любов Тимофіївна

ІІІ

3.

Бєгунова Вероніка Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Ягнюк Наталія Іванівна

ІІ

4.

Ісмаілова Разія Муршуд Кизи

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Потапенко Любов Тимофіївна

ІІІ

5.

Гриценко Катерина Владіславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Черепаха Наталія Юріївна

ІІІ

 

із фізики

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Джонгер Марат Яшарович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

7

Виставна Олена Володимирівна

ІІІ

2.

Соболь Марія Романівна

Харківської спеціалізова-ної школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Фінтісова Лариса Віталіївна

ІІ

 

із української мови та літератури

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Овчаренко Юлія Володимирівна

ІІ

2.

Семерія Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Бредун Світлана Тимофіївна

ІІІ

3.

Гриценко Катерина Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Сидоренко Оксана Михайлівна

ІІІ

4.

Шкарлет Анна Віталіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Овчаренко Юлія Володимирівна

ІІ

5.

Кравченко Софія  Сергіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Овчаренко Юлія Володимирівна

ІІІ

 

із англійської мови

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Спектор Ганна Михайлівна

ІІ

2.

Кравченко Кристина  Вадимівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Шалатова Олена Аріївна

ІІ

3.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

4.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

5.

Іщуков Анатолій Олегович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Яригіна Нінель Тимофіївна

ІІ

6.

Гриценко Олександра Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Якименко Світлана Станіславівна

ІІ

7.

Канцемал Антон Олексійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Волкова Ольга Євгенівна

І

8.

Кравченко Софія Сергіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Дмітрієва Олена Михайлівна

ІІ

9.

Чернецька Поліна Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Юхіна Ірина Миколаївна

ІІІ

 

із французької мови

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Стеценко Таїсія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Натаньян Анаїда Гургенівна

І

2.

Волкова Поліна Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Натаньян Анаїда Гургенівна

І

3.

Скаченко Аліна Павлівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Натаньян Анаїда Гургенівна

ІІ

4

Шкарлет Анна Віталіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Натаньян Анаїда Гургенівна

ІІІ

 

із німецької мови

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Попсуйшапка Таїсія Костянтинівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Кубрик Неля Вікторівна

ІІІ

 

із географії

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Шапко Ірина Ігорівна

ІІІ

2.

Фесенко Олександра Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Щелчкова Тетяна Олексіївна

ІІІ

 

із хімії

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Ткаченко Марія Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської міської ради

7

Трубецька Алла Аронівна

ІІ

2.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Локтіонова Алла Олександрівна

ІІ

 

із біології

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Ярошевська Анна Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Локтіонова Алла Олександрівна

ІІІ

2.

Томілович Олександра Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Небібулаєва Діана Семенівна

ІІІ

 

 

із інформаційних технологій

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Харибіна Софія Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Кулібаба Ігор Васильович

ІІІ

2.

Канцемал Антон Олексійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ супенів № 17 Харківської міської ради Харківської міської ради

11

Деменкова Ірина Миколаївна

ІІІ

 

із іспанської мови

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Шевченко Єлизавета Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

2.

Алієва Ельміра Імранівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Неплюєва Ольга Вікторівна

І

3.

Ярцева Софія Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

4.

Курасов Андрій Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІІ

5.

Сарибекян Вадзген Гагикович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Язикова Наталя Валеріївна

І

6.

Баландіна Олександра Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Язикова Наталя Валеріївна

ІІ

7.

Чоудхурі Сільвія Аріфівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Язикова Наталя Валеріївна

І

8.

Гродецька Катерина
Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

9.

Старченко Дар’я В’ячеславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІІ

 

 

 Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

 

із математики

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчаьного закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Місце, зайняте на ІІ етапі

Англійська мова

1.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

2.

Проворова Марія Євгеніївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

3.

Канцемал Антон Олексійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Волкова Ольга Євгенівна

ІІІ

Іспанська мова

4.

Алієва Ельміра Імранівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Неплюєва Ольга Вікторівна

І

5.

Ярцева Софія Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

6.

Сарибекян Вадзген Гагикович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради

Харківської області

10

Язикова Наталія Валеріївна

І

7.

Чоудхурі Сільвія Аріфівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Язикова Наталія Валеріївна

 

 

 

 

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

  2018/2019 навчального року

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва

навчального закладу

Клас

Місце

 

Відділення Мовознавство

 

Секція Українська мова

 

1.

Ісмаїлова Разія Муршуд кизи

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

Секція Російська мова

 

1.

Старченко Дар’я В’ячеславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІІ

 

Секція Іспанська  мова

 

1.

Будаєва Єлизавета Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

2.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

І

 

3.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

Секція Англійська  мова

 

1.

Кравченко Софія Сергіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

2.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

ІІ

 

3.

Брижан Альона Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

ІІІ

 

4.

Трубіцина Каміла Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

ІІІ

 

Секція Правознавство

 

1.

Панченко Карина Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІІ

 

Відділення Історія

 

Секція Історичне краєзнавство

 

1.

Стеценко Таїсія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради харківської області

10

ІІІ

 

Відділення Математика

 

Секція Математика

 

1.

Стяглик Володимир Вадимович

Школа мистецтв Харківської міської ради

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів   № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

ІІ

 

Секція Прикладна математика

 

1.

Кравченко Софія Сергіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

Відділення Хімія та біологія

 

Секція Біологія людини

 

1.

Попсуйшапка Таїсія Костянтинівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

ІІІ

 

 

У ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з математики   учні посіли такі місця:

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Кабалянц  Антоніна  Петрівна

Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

6

Стадник Любов Григорівна

ІІ

2.

Тасаддак Вадждан Расул

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Стадник Любов Григорівна

ІІІ

3.

Бондар Павло Валерійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Федорова Зінаїда Миколаївна

І

4.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Бондар Ольга Павлівна

ІІІ

5

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Бондар Ольга Павлівна

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2018/2019 навчального року

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва

навчального закладу

Клас

Місце

 

Відділення Мовознавство

 

Секція Українська мова

 

1.

Ісмаїлова Разія Муршуд кизи

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

2.

Шкарлет Анна Віталіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІ

 

 

 

Секція Іспанська  мова

 

1.

Чоудхурі Сільвія Аріфівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

2.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

І

 

3.

Сарибекян Вазген Гагикович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

4.

Баландіна

Олександра Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

ІІ

 

 

 

ВідділенняТехнічни науки

 

Секція Електроніка та приладобудування

 

1.

Бурлаєнко Костянтин Вячеславович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

ІІ

 

 

 

Відділення Хімія та Біологія

 

 

 

 

 

Секція Психологія

 

 

 

1

Філоненко Марія

Володимирівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

ІІІ

 

 

Список переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Переглянути


 

Список переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  2017/2018 навчального року Переглянути

 

Список  учнів, які стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році Переглянути

 

Список  учнів, які стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році Переглянути

 

 

 

Переможці ІІ(районного) етапу олімпіад 2014-2015 навчальний рік

 

Переможці І етапу МАН 2014-2015 навчальний рік

 

Переможці ІІ етапу(обласного)МАН 2014-2015 навчальний рік

 

Список  учнів, які стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році  Переглянути

 

Список переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з  базових дисциплін   Переглянути
 
 Cписок призерів в ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2011/2012 навчальному році Переглятути

 

Список учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України у 2011-2012 н.р.   Переглянути

 
Результати І (районного) етапу захисту науково-дослідницьких     робіт МАН у 2010-2011 навчальному році   Переглянути
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

width=

2MsoNormal