Гурток "Англійська + інформатика"

Керівник: Тарасенко Олена Іванівна, учитель англійської мови, учитель вищої категорії,
    Керівник: Деменкова Ірина Михайлівна, учитель інформатики, учитель першої категорії
учитель-методист Слабун Наталія Іванівна, учитель англійської мови, учитель вищої категорії.

Використання комп’ютера на уроках англійської мови та в позаурочний час відкрило для школярів нові можливості оформлення проектів: створення мультимедійних презентацій у програмі Microsoft Power Point. Ця програма дозволяє створювати презентації у вигляді слайд-шоу, презентації з гіпертекстом, додавати звук, відео і різні види графіки. На першому етапі виготовлення презентації учням пропонується скласти план. Потім надрукувати необхідний текстовий матеріал в програмi Word, підібрати ілюстративний матеріал з електронних енциклопедій та мережі Internet. Наступний етап – створення презентації. Учні працюють над дизайном слайдів, варіантами структури слайда, а саме: макетами титульного слайда, слайдів, які містять лише текст або зображення, текст і зображення, відео та діаграми, мультимедійні елементи, звук; кольоровим оформленням слайду (фону і тексту); настройкою анімації; налагодженням системи навігації або керування презентацією.  Учні 5 класів підготували проекти - мультимедійні презентації за темами: “About myself”, “My School”, ”Halloween”, “ Saint Valentine’s Day”, “A long time ago”, “Welcome to Edinburgh”, “Kharkiv now and then”, “Fun food”. Подібні проекти не тільки поглиблюють знання учнів з англійської мови, але і навчають їх користуватися комп’ютерною технікою. Учнівські проекти зберігаються в кабінеті англійської мови і використовуються як засоби наочності.