Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум



Кафедра іноземних мов

 

 

 

У 2020/2021 навчальному році кафедра працює над науково-методичною проблемою:

«Створення позитивного іміджу школи шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій через формування конкурентноспроможної особистості»

 

 

Протягом I семестру 2019/2020 навчального року кафедра іноземних мов працювала над проблемою «Удосконалення підходів до викладання іноземних мов з урахуванням нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти в умовах Нової Української Школи». На кафедрі іноземних мов працює 24 вчителя, з них мають педагогічне звання «вчитель-методист» - 5,  «старший учитель» - 4.

      Протягом I семестру 2019/2020 навчального року було проведено 2 засідання кафедри, де розглядались питання вивчення нових інструктивно-методичних матеріалів, підсумки перевірки журналів, зошитів, затвердження планів, підсумки олімпіад, участі у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, розробка дистанційних уроків.

            На засіданнях кафедри аналізувався стан викладання англійської мови у школі, обговорювалися питання ліквідації недоліків викладання іноземних мов, роботи з учнями, які мають початковий рівень навчальних досягнень, розглядались питання підготовки учнів 9, 11 класів до ДПА, ЗНО  та ін.

       За підсумками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов переможцями стали такі учні:

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із аглійської, іспанскої, німецької та французької мов 2019/2020 навчального року

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Почукаєва Поліна Вячеславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

8

Загребельна Наталія Михайлівна

ІІ

2.

Соболь Марія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Спектор Ганна Михайлівна

ІІІ

3.

Кравченко Крістіна Вадимівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Шалатова Олена Аріївна

І

4.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

Слабун Наталія Іванівна

ІІ

5.

Гриб Антон Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

6.

Харибіна Софія Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

І

7.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

ІІ

8.

Іщуков

Анатолій Олегович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригіна Нінель Тимофіївна

ІІ

9.

Гриценко Олександра Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Загребельна Наталія Михайлівна

ІІІ

 

із французької мови

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Стеценко Таісія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Натаньян Анаїда Гургенівна

ІІ

 

із німецької мови

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Душкіна Владислава Володимирівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга

вікторівна

ІІІ

 

Іспанська мова

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

1.

Шамардак Катерина Денисівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

І

2.

Паламарчук Євгенія Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

3.

Джонгер Марат Яшарович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІІ

4.

Літвіненко Дар’я

Миколаївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

І

5.

Токар Яна

Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

ІІ

6.

Курасов Андрій

Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

ІІ

7.

Ярцева Софія

Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

І

8.

Сарибікян Вадзген

Гагикович

 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Язикова Наталя Валеріївна

І

9.

Баландіна Олександра

Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Язикова Наталя Валеріївна

ІІ

10.

Іванов Артем Русланович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

 

11

Бражнікова Тетяна Дмитрівна

ІІІ

 

 

     На шкільній конференції конкурсу-захисту робіт МАН було представлено 7 робіт з англійської мови, 2 - з іспанської мови, 1- з німецької мови. За результатами районного етапу 5 учні посіли призові місця в секції «Англійська мова», 2 учні – «Іспанська мова».

Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

  2019/2020 навчального року

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  2018/2019 навчального року

із англійської мови

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва

навчального закладу

Клас

Місце

 

 

 

Секція Іспанська  мова

 

1.

Семерій Володимир Юрійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

 

2.

Проворова Марія Євгенівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

Секція Англійська  мова

 

3.

Стеценко Таїсія

Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

 

4.

Солоха  Артьом

Віталійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІ

 

5.

Соболь Марія

Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

ІІ

 

6.

Котляренко Марія

Костянтинівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІ

 

7.

Зотова Дар'я

Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІІ

 

 

 На обласний етап було подано 2 заявки в секцію «Іспанська мова»  та 1 заявка в секцію «Англійська мова».

       У І семестрі 46 учнів  9-10 класів взяли участь у двох відбіркових турах Американського конкурсу з обміну школярів FLEX.

            Учні 9-11 класів узяли участь в інтернет-олімпіаді Best in English

      Учителі кафедри іноземних мов постійно підвищують свою педагогічну майстерність. Таким чином в І семестрі 1 учитель (Коваленко-Будянська О.В.) пройшов курси підвищення кваліфікації при університеті Кавразіна В.Н.., та 2 вчителі ( Шалатова О.А, Мамуліна Л.В.) пройшли курси НУШ з викладання англійської мови в 1 класі.

Учителі англійської мови відвідали такі семінари та вебінари з інтенсивної підготовки до ЗНО та отримали сертифікати:

1.      Семінар second SOVa teacher training day Кharkiv «( Лелекіна Н.В.)

2.      Навчальний вебінар « Система роботи вчителя з учнями щодо усунення недоліків і прогалин під час підготовки до ЗНО з Англійської мови» ( Дімітрієва О.М., Волкова О.Є., Мамуліна Л.В.)

3.      Семінар для вчителів англійської мови від PEARSON по використанню підручника Fly High ( Рудєва О.В.)

4.       Семінар для вчителів французької мови « Про роботу з новими підручниками французьких видань» (Натаньян А.Г.)

5.      Друга міжнародна конференція для вчителів англійської мови у м.Львів (Волкова О.Є)

6.      Семінар «Критичне мислення» при університеті ім. В.Каразіна (Загребельна Н.М., Мамуліна Л.В., Рудєва О.В.)

7.      Семінар видавництва McMillan із навчання читання в молодшій школі та лексики в середній (Миргород Н.В., Коваленко-Будянська О.В.)

Вчителями кафедри іноземних мов провели такі позаклвсні заходи: «Хелоуін» (для учнів 5-6 класів (Тарасенко О.І., Спектор Г.М., Лелекіна Н.В., Дімітрієва О.М) та «Різдво» для учнів 4-7 класів ( Слабун Н.І., Тарасенко О.І.) та 1 -2 класів ( Мамуліна, Рудєва)

          Разом із тим в організації методичної роботи кафедри іноземних мов залишилися невирішені проблеми:

·                    Слід більше уваги приділяти співпраці з англомовними газетами та журналами;

·                    Немає переможців районного етапу олімпіади з німецької мови;

·                    Необхідно працювати в напрямку підвищення результатів вивчення німецької мови;

·                    Необхідно залучити вчителів до створення власних веб-сайтів. 

 

 


 

 

Переможці ІІ(районного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017-2018 навчальному році

 

За підсумками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов переможцями стали такі учні:

з англійської мови

 

1.

Гриб Антон Сергійович 

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Яригіна Нінель Тимофіївна

75

І

2.

Проворова Марія Євгеніївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Яригіна Нінель Тимофіївна

69

ІІ

3.

Солоха Артем Віталійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Якименко Світлана Станіславівна

67

ІІ

4.

Гриценко Олександра Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Якименко Світлана Станіславівна

64

ІІІ

5.

Канцемал Антон Олексійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Волкова Ольга Євгенівна

81

І

6.

Мітрошкіна Крістіна Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Юхіна  Ірина Миколаївна

74

ІІІ

7.

Кравченко Софія Сергіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

10

Дмітрієва Олена Михайлівна

70

ІІІ

8.

Трофименко Марія Володимирівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригина Нінель Тимофіївна

75

ІІІ

9.

Канська Марія Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

11

Яригина Нінель Тимофіївна

70,5

ІІІ

з французької мови

 

31.

Іщуков Анатолій Олегович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

9

Натаньян Анна Григоріївна

57

ІІІ

32.

Стеценко Таісія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

9

Натаньян Анна Григоріївна

55

ІІІ

33.

Шкарлет Анна Віталіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Натаньян Анна Григорівна

60

І

34.

Скаченко Аліна Павлівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Натаньян Анна Григорівна

51

ІІІ

з німецької мови

 

35.

Душкіна Владислава Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Удовікова Олена Миколаївна

59

ІІІ

36.

Ісмаілова Разія Муршуд Кизи

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

Кубрик Неля Вікторівна

66

ІІІ

із іспанської мови

 

42.

Алієва Ельміра Імранівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

84

І

43.

Ярцева Софія Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

76

ІІ

44.

Курасов Андрій Сергійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

8

Неплюєва Ольга Вікторівна

72

ІІІ

45.

Островська Маргарита Олегівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

89

І

46.

Баландіна Олександра Євгеніївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

85

ІІ

47.

Сарибекян Вазген Гагикович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

84

ІІ

48.

Бєгунова Вероніка Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

80

ІІІ

49.

Будаєва Єлизавета Владиславівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17  Харківської міської ради Харківської області

9

Язикова Наталя Валеріївна

76

ІІІ

50.

Панченко Карина Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Язикова Наталя Валеріївна

76

І

51.

Гродецька Катерина
Юріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

75

ІІ

52.

Чоудхурі Сільвія Аріфівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Язикова Наталя Валеріївна

74,5

ІІ

53.

Соловьова Марія Євгеніївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

73

ІІІ

54.

Фурса Ольга Андріівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Неплюєва Ольга Вікторівна

85

І

55.

Балюк Дарина Сергіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Неплюєва Ольга Вікторівна

80

ІІ

56.

Жирна Марина Володимирівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів     № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

Неплюєва Ольга Вікторівна

75

ІІІ

За підсумками обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов переможцями стали такі учні:

Список  учнів,

які стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

Англійська мова

№ з/п

ПІІБ учня

місце

Клас

ПІБ учителя

1.

Гриб Антон Сергійович 

ІІ

9

Яригина Нінель Тимофіївна

2.

Канцемал Антон Олексійович

ІІ

10

Волкова Ольга Євгеніївна

 Іспанська

№ з/п

ПІІБ учня

місце

Клас

ПІБ учителя

1

Баландіна Олександра Євгеніївна

ІІ

9

Язикова Наталя Валеріївна

2

Сарибекян Вазген Гагикович

І

9

Язикова Наталя Валеріївна

3

Гродецька Катерина
Юріївна

І

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

4

Соловьова Марія Євгеніївна

ІІ

10

Неплюєва Ольга Вікторівна

5

Фурса Ольга Андріівна

І

11

Неплюєва Ольга Вікторівна

 

 

На IV Всеукраїнському етапі олімпіади з іспанської мови Сарибекян Вазген посів ІІI місце.

Список

 переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  2017/2018 навчального року

 

 

1.

Фурса Ольга Андріївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

2.

Баландіна Олександра Євгеніївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

І

3.

Канська Марія Олександрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

Секція Англійська  мова

1

Перлова Світлана Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

І

2.

Кравченко Софія Сергіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

І

3.

Стеценко Таїсія Романівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

І

4.

Солоха Артем Віталійович

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

9

ІІ

5.

Конончук Юлія Володимирівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІ

6.

Чернецька Поліна Дмитрівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

ІІ

7.

Мітрошкіна Крістіна Вікторівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

10

ІІІ

8.

Григоренко Юлія Віталіївна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

11

ІІІ

 

Фурса Ольга, учениця 10-Б класу, посіла І місце на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН і ІІІ місце на ІІІ (Всеукраїнському) етапі.

Семерій В., учень 8-Г класу, посів ІІ місце на науково-практичній конференції «Перші кроки в науку» , секція «Англійська мова» (Слабун Н.І.)

47 учень 9-10 класів взяли участь у 3-х відбіркових турах Американського конкурсу з обміну школярів FLEX. 2 учнів стали переможцями ІІІ етапу конкурсу. У квітні 2018 пройшов тиждень іноземних мов.

На базі нашої школи було проведено ІV районні дебати англійською мовою «Opinion of the Youth», де учні 10-11 класів посіли І і ІІ місця. Команди підготували Дімітрієва О.М., Костюченко Ю.М., Яригіна Н.Т.

Було проведено районнму конференцію МАН «Мої перші кроки в науку», на якій Семерій В., учень 8-Г класу, посів ІІ місце в секції «Англійська мова».

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації «ХАНО» було організовано обласний семінар по підготовці учнів до ЗНО. Вчителі Миргород Н.В. і Івасішина С.В. показали фрагменти уроків по підготовці до ЗНО частина «Письмо», «Читання» та «Аудіювання».

Вчитель Юхіна І.М. дала майстер-клас для вчителів району з театральної педагогіки за темою «Драматизація як засіб розвитку творчих та комунікативних навичок учня».

Вчитель Івасішина С.В. на міському етапі конкурсу на кращий дистанційний курс у номінації «Англійська мова» посіла ІІ місце.

 З німецької мови серед учнів 5-6 класів проведено конкурс загадок (Кубрик Н.В.) ;

З учнями 5-7 класів були проведені конкурси пісень іспанською мовою, серед учнів 9-11 класів – конкурс на кращий творчий переклад віршів. (Неплюєва О.В., Язикова Н.В.).

Учні 10-11 класів взяли участь у районному фестивалі французької мови «Французька весна» (Натаньян А.Г.).

В рамках співпраці з ХПІ Канцемал А., учень 10-В класу, був запрошений до участі у проекті STEMCamp School.   

Гриб А, учень 9-Г класу, а також Перлова С., учениця 11-В класу, взяли участь у міській відкритій конференції-конкурсі «Каразінський колоквіум», секція «Англійська мова».

Учителі кафедри іноземних мов постійно підвищують свою педагогічну майстерність. Таким чином у 2017/2018 навчальному році пройшли курси і атестувалися вчителі Слабун Н.І., Якименко С.С., Тарасенко О.І., Юхіна І.М., Бутенко Н.П., Спектор Г.М.

     Учителі англійської мови відвідали такі семінари та вебінари з інтенсивної підготовки до ЗНО та отримали сертифікати:

1. ІІІ міжнародна науково-практична конференція. Участь у конференції. Тези надруковано у збірнику (Спектор Г.М.).

2. Майстер-клас «Справжній STEM» від Хосе Беніто Васкеса Дорріо (Іспанія), (Бражнікова Т.Д.)

3.      Вебінар для вчителів англійської мови від PEARSON and Dinternal (Бутенко Н.П.).

4.      Семінар з інтенсивної підготовки до ЗНО з англійської мови (Костюченко Ю.М., Загребельна Н.В., Яригіна Н.Т. Волкова О.Є.)

5. Вузівської науково-теоретичної інтернет-конференції для студентів, аспірантів, учителів шкіл, викладачів (Ігнатьєва Г.О.).

6. Вебінар видавництва «Основа» Готуємось разом до ДПА і ЗНО. (Якименко С.С., Миргород Н.В.)

7. Конференція «Cambridge Day» (Шалатова О.А.)

8. Семінар від видавництва Pearson and Dinternal . (Ігнатьєва Г.О.).

 

Учителі англійської мови активно приймають участьу видавничій діяльності. У 2017/2018 навчальному році 10 учителів англійської мови надрукувалися у фахових журналах, газетах та виданнях.

 

1.

ХСШ №17

Юхіна Ірина Миколаївна

Драматизація як ефективний засіб вивчення іноземної мови

Науково-методичний журнал «Англійська мова та література»

«Англійська мова та література», Харків, 2017

2.

ХСШ №17

Івасішина Сюзанна Вікторівна

Шкільна театральна педагогіка як інноваційна модель навчання англійської мови

Педагогічні науки

Педагогічні науки, грудень, 2017

 

3.

ХСШ №17

Івасішина Сюзанна Вікторівна

Використання інноваційно-педагогічних технологій у процесі викладання англійської мови

Педагогіка і психологія

Педагогіка і психологія, Запоріжжя, 2017

4.

ХСШ №17

Івасішина Сюзанна Вікторівна

Соціальні програми педагогічної просвіти американських батьків

Тези до Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні та прикладні дослідження в галузі педагогіки, психології та суспільних наук»

 

«Теоретичні та прикладні дослідження в галузі педагогіки, психології та суспільних наук», Польща, 2017

5.

ХСШ №17

Івасішина Сюзанна Вікторівна

Психологія і педагогіка на сучасному

етапі розвитку наук: актуальні

питання теорії і практики

 

 

Тези до Міжнародної науково-практичної конференції «Психологія і педагогіка на сучасному

етапі розвитку наук: актуальні

питання теорії і практики»

 

«Психологія і педагогіка на сучасному

етапі розвитку наук: актуальні

питання теорії і практики», Одеса, 2017

 

6.

ХСШ №17

Івасішина Сюзанна Вікторівна

Інноваційні прийоми і методи організації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках іноземної мови

Тези до Міжнародної

науково-практичної конференції

«Психологія і педагогіка в системі сучасного гуманітарного знання ХХІ століття»

 

Міжнародна

науково-практична конференція

«Психологія і педагогіка в системі сучасного гуманітарного знання ХХІ століття», Харків, 2017

 

7.

ХСШ №17

Івасішина Сюзанна Вікторівна

Семантичні та функціональну особливості символічних власних імен в сучасній англійській мові

Тези до Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми філології»

Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми філології», Чернівці, 2017

8.

 

 

Ігнатьєва Анна Володимирівна

Психолого-педагогічні особливості вивчення англійської мови у шкільному віці

Матеріали доповідей вузівської науково-теоретичної інтернет-конференції для студентів, аспірантів, учителів шкіл, викладачів

Матеріали доповідей вузівської науково-теоретичної інтернет-конференції для студентів, аспірантів, учителів шкіл, викладачів, 19-20 грудня, Харків, 2017

9.

ХСШ №17

Бутенко Наталія Петрівна

Упровадження інноваційних технологій у вивчення англійської мови як умова формування комунікативної компетенції учнів

Стаття у каталозі 45 обласної тематичної виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

каталог 45 обласної тематичної виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття», Харків, 2017

10.

ХСШ №17

Спектор Ганна Михайлівна

Використання інноваційних технологій на уроках англійської мови

Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика»

Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика», Харків, 2018

 

 

 

 

 

 

 

ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ 2018 р.
 
       
 
 
       
 

 

 

      

 

    

Концерт для молодших школярів (Тиждень кафедри учителів "Іноземних мов"), березень,2018


       
 

Презентація проектів