День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Літній мовний табір

Літній мовний табір "Funland" 2019

З 27 травня 2019 року відбулось урочисте відкриття літнього мовного табору Funland. Робоча мова таботу - англійська. Відкрито 5 загонів з англійською мовою спілкування. Напрям роботи табору "Sport and Health". Кожен день у таборі має свою тематику. Протягом 3 тижнів на дітей чекають виконання творчих проектів, квести, вікторини, спортивні змагання, конкурси талантів, фестиваль дитячого кіно і все це іноземною мовою.

28.05.2019 року веселі та рухливі ігри на повітрі. Гра "Crocodile"

28.05.2019 року учні виконують пісню "Yellow submarine"

29.05.2019 було проведено тематичний день «Знайомство з пам'ятками Харківської області» (« Kharkiv Region Day»).

31.05.2019 був «День Музею Природи» («Natural Museum Day») учні відвідали «Музей Природи» та прийняли участь у Museum Quiz.

Районний фестиваль театру англійської мови. Учні 4-Г класу отримали Гран Прі.

Вітаємо! Бажаємо успіхів та нових перемог!

Районний фестиваль мовних таборів.

03.06.2019 був «День Музею» («Museum's Day») учні відвідали Харківські музеї, де прослухали лекції на англійській мові.

07.06.2019 був проведений «Dance Flash Mob Day». Всі загони підготували яскраві виступи Action Songs.

10.06.2019 був день «Mystery Kharkiv» («Незнайомий Харків»).

11.06.2019 було проведено фестиваль дитячого кіно «Kids film Fest», конкурс на створення кращого відеоролика про відпочінок у таборі.

12.06.2019 був проведений день «Моє місто та я» («My city and me»), учні презентували своі проекти про Харків та відвідали Парк Горького.

13.06.2019 був проведений «Camp Fest». Усі учасники фестивалю показали чому вони навчилися, перебуваючи умовних загонах: співали пісні, розігрували сценки та танцювали.   У літньому мовному таборі з денним перебуванням «Сонечко» при ХСШ №17 вихованці здобули необхідні мовні навички, подолали мовленєвий бар'єр, поєднали навчання з захопливим відпочинком і, найголовніше, отримали мотивацію для подальшого оволодіння англійською мовою. Батьки та діти вважають мовні загони необхідними і висловлюють побажання у наступному році взяти участь у їх роботі.

30.05.2019 Спортивні змагання англійською мовою.

Planet Day. День планети Земля.

Учні захищали проекти за темою Solar system і відвідали Харківський планетарій

День екологічних екскурсій.

05.06.2019 Учні відвідали екопарк.

Фестиваль літніхм овних таборів. Summer Camp Fest -2019