Національно-патріотичне виховання

Нормативні документи

Лист МОН України від 14.08.2020 №1/9-436 "Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу(цькуванню)"

Лист МОН України від 20.07.2020 №1/9-385 "Деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 навчальному році щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок"

Лист МОН України від 31.03.2020 №1/9-182 "Про завершення навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти"

·   Указ Президента України №334/2015 "Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання     дітей та молодi"

·  Укази Президента України "Про День захисника України" та "Про День Соборності України"

·   Рекомендації щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України

·   Указ Президента України №744/2014 "Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності"

·   НАКАЗ МОН України № 1232 "Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді"

·   Указ Президента України "Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації"

·   Hаказ МОН України № 641 від 16.06.2015 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання y загальноосвітніх навчальних закладах"

·   КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

·   Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах

·   Методичні рекомендації щодо відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області 250-річчя заснування Харківської області

Плани районних заходів

План заходів з увічнення пам'яті захисників України у Харківській області на період до 2020 року