25.01.2021

До уваги учасників освітнього процесу!

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗМІШАНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ У ІІ СЕМЕСТРІ 2020/2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

(ВІДПОВІДНО РІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ЗАКЛАДУ ВІД 22.01.2021 №2)

Понеділок

П’ятниця

8-х класів

9-х класів

10-х класів

11-х класів

21 січ. 2021
До уваги учасників освітнього процесу!

У загальноосвітніх закладах міста Харкова з понеділка, 25 січня, відновляться звичайні заняття із відвідуванням шкіл.

Про це сьогодні, 20 січня, під час наради з питань житлово-комунального господарства повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

Вона нагадала, що на період локдауну молодші класи пішли на додаткові канікули, а учні 5-11 класів перейшли на дистанційне навчання.

«З понеділка школярі з 1-го по 11-й клас приступають до навчальних занять. Всі школи знають про це, готуються. Зокрема, комунальні підприємства, які організовують харчування, вже займаються цим питанням. Дитячі садки, як і на час локдауну, продовжують працювати в штатному режимі», - повідомила Ольга Деменко.

УВАГА! МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ПІСЛЯ КАНУКУЛ!

2 лист. 2020

з 03.11.2020 учні 5-11-х класів навчаються за дистанційною формою навчання відповідно до розкладу уроків.

учні 1-4 х класів навчаються за очною формою.

10-11 червня 2020 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінальний етап Всеукраїнської Олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) у форматі відеоконференції з використанням платформи Zoom.
Вітаємо учня 10-В класу Бараненка Юрія та його наукового керівника практичного психолога Романенко Аллу Іванівну з перемогою у секції "Прикладні науки"

Фiналiсти ХХ Каразiнського колоквiуму
Вітаємо переможців ХХ Каразінського колоквіуму (17.04.2021р.) та їх наукових керівників.
Українська мова: Гербалі Анна, науковий керівник Чопікян А.В.;
Англійська мова: Кравченко Крістіна, науковий керівник Шалатова О.А.;
Історiя: Дямінова Єва, науковий керiвник Безсмертна О.М.;
Література: Чекіна Дар'я, науковий керівник Черепаха Н.Ю.;
Соцiологiя: Гладких Анастасiя, Самойлова Вiкторiя, Іванищев Максим, науковий керiвник Романенко А.I.