Обдарована молодь

БАНК ДАНИХ ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ СТАНОМ НА 11.09.2020

Документи Бурлаєнко Костянтина , учня 9-В класу, розглядаються на отримання стипендії Харківськогї міської  ради «Кращий учень навчального закладу», та документи Кравченко Марії, учениці 11-Б класу, Файденко Ксенії, учениці 3-В класу, Уманцева Олега, учня 3-В класу, розглядаються комісією на отримання стипендії міського голови  «Обдарованність», 11 учнів 6-11 класів отримали стипендію Станіслава Косінова. Учениця 10-Г класу Проворова Марія, учениця 8-Г класу Соболь Марія та учениця 4-В класу Кабалянц Антоніна отримали стипендію благодійної організації «Благодійного фонду Олександра Грановського».

МАН

МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

Основні вимоги до оформлення науково-дослідницьких робіт членів МАН України

Методика підготовки предметних турнірів

Методичні рекомендації для учнів-членів Малої академії наук України

Орієнтовні напрями та тематика МАН

Стипендіати

Олімпіади

Турніри

Програма

Методичні рекомендації до олімпіад

Районний фестиваль театру на англійській мові. Учні 4-Г класу отримали Гран Прі.

2018/2019 навчальний рік:

Гриб Антон, учень 10-Г класу, стипендіат Харківської міської ради «Кращій учень закладу освіти»;

Жарко Софія, учениця 8-А класу, стипендіат Харківського міського голови «Обдарованість»

2016/2017 навчальний рік

Два наших учня 10-х класів: Широковський  Клим та Бойчук  Поліна  були номіновані на отримання  стипендії «Обдарованність».  Учень четвертого класу Рощупкін  Дмитро був номінований  на отримання стипендії «Кращий учень навчального закладу» Харківської міської ради.

Досвід роботи учителів школи з обдарованими дітьми

Тарасенко Олена Іванівна, учитель англійської мови , учитель-методист

У 2011-2012 н.р.учні взяли участь у конференції «Гагарінські читання» на базі Харківського авіаційного університету ім.. М.Є. Жуковського «ХАІ» і посіли призові місця: І місце – 2 учні, ІІ місце – 2 учні, 3 учні отримали дипломи за найактивнішу участь у дискусії.2012-2013 н.р. Задорожна Є., Бойчук П. - ІІ м. (районний етап олімпіади з англ. мови), Прудкий І., Проуторов А., Гаврилюк Є. - ІІІ м. (районний етап).5 учнів взяли участь в 3-х відбіркових турах Американського конкурсу FLEX: Діомідова І., Захарьян Т., Арнольді О., Бойчук П., Задорожна Є.

Юхіна Ірина Миколаївна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

2010-2011н.р.Підлісний Микита - ІІм. (обласний етап олімпіад)
Чепурна Дар'я -ІІІ м.(обласний етап олімпіад)
2011-2012 н.р.Підлісний Микита - ІІм..,Чепурна Даря-ІІм., Щеулін В.-ІІІ м., Макаревич Г.-ІІІм.(районний етап олімпіад).

Локтіонова Алла Олександрівна, учитель хімії, спеціаліст першої категорії

У 2012-2013 н.р. Баюрка Д.- ІІІм. Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, Паркулаб М. - ІІ м. (районний етап олімпіади), учасник обласного етапу олімпіади. Крючкова Н.-ІІ м. (районний етап) з екології, учасник обласного етапу. Локтіонова М. - І м. у районному етапі конкурсу-захисту МАН з екології.

Чопікян Анжеліна Володимирівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

У 2011-2012 н.р. Бажинова Д. посіла ІІІ м. на Всеукраїнському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. У 2012-013 н.р. Крючкова Н. посіла І м. у районному етапі конкурсу-захисту МАН

nbsp;nbsp;