Позакласні заходи

12.02.2024 - 16.02.2024  ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ
12 та 13 лютого вчителем німецької мови Сидоренко О.М. були проведені уроки у 5-х класах,присвячені тижню іноземних мов.

Учні з великим задоволенням поринули в чудовий всесвіт німецької мови, культури  та історії Німеччини завдяки цікавим конкурсам,вікторинам,завданням та відеоматеріалу.

Цікава онлайн вікторіна доя учнів 3-г класу на день Св.Валентина була проведена вчителем англійської мови Миргород Н.В.

Учні 4-х класів дізнались багато нових фактів з історії дня Святого Валентина з учителем англійської мови Дімітрієвою О.М.

На уроці англійської мови у 10-А класі знайомилися з традиціями та історією Дня Святого Валентина та на уроці англійської мови у 10-В провели цікавий квіз за темою: "Що ви знаєте про свято День Святого Валентина?" з учителем англійської мови Лелекіною Н.В.

у 6-А класі  на уроці іспанської мови   за темою «Моя сім’я» учнями і вчителем іспанської мови Язиковою Н.В.  в цікавій формі були розглянуті основні особливості формування та будування сім’ї в Іспанії на Латинській Америці та проаналізовані особливості складання прізвищ  іспанців. Розглянуті шляхи утворювання прізвищ та порівняння їх з українськими прізвищами. Діти довідалися багато цікавих фактів, наприклад, про те, що всі іспаномовні люди мають два прізвища та вміють пояснювати їх походження. Також учні навчилися будувати сімейне дерево на прикладі своєї сім’ї.

В межах тижня англійської мови в 3Б, 3В, 7Б, 7Г було проведено заходи, присвячені Дню святого Валентина Загребельною Наталією Михайлівною.

Під час тижня іноземних мов у 7Б класі пройшов захід до дня Святого Валентина.Учні розповідали про історію свята та традиції святкування. Сьогодні тут лунала іспанська, англійська, німецька мови , тому що діти вивчають ці мови і самостійно підготувати презентації та ігри до свята.Також на святі лунали пісні про кохання на різних мовах і кульмінацією свята було музичне привітання учениці 7Б класу Єни Аліси.

Позакласний заход «10 Fascinating Fun Facts about Valentine’s Day» 5- в, 5- г класи, урок - вікторіна “Bet You Didn't Know: Valentine's Day” 6- г клас  « День Св Валентина. Урок-гра» 3 - a, 3 -г класи, вчитель Слабун Н. І.

15.02.24 для учнів 10-х класів було проведено захід до тижня англійської мови «Tea Time. British Culture». Англійська культура є різноманітною та багатогранною. Чаювання є невід'ємною частиною культури Великої Британії. Традиції чаювання британців регулюються суворим чайним етикетом. Протягом заходу було обговорено походження цієї традиції, особливості англійського чаювання, розглянуто «tea» ідіоми. Захід пройшов у дружній атмосфері та спонукав учнів до подальшого вивчення культури Великої Британії.

Тиждень англійської мови у 8 Б, В класах проходить під гаслом "Go Green Now" і присвячений екологічній грамотності учнів.

З успіхом відбулися конкурси проектів на тему: "Антарктика- незнайома земля",

конкурс відеороликів "Мандруємо навколо світу",

конкурс саундтреків до мультфільму: “Climate change. The Polar Bear’s Story”

Проведення позакласних заходів у 2020/2021 навчальному році

Відповідальний учитель

8-В

Івасішина С.В.

5-Г

Миргород Н. В.

9-Д

Слабун Н.І.

6-В       Дімітрієва О.М.

Лицарський турнір між учнями

7-Б,Г класу 15.02.19

Поїздка до Лондону (квітень 2018)

Під час весняних канікул учні 9-В класу під керівництвом класного керівника Якіменко С.С., завітали до багатьох країн Європейського Союзу, а також Великобританії. Відвідали  велику кількість цікавих місць, відомих у всьому світі. Почали мандрівку з Кракова. Там побачили королівську резиденцію на березі Вісли, площу головного ринку Ягеллонський університет, Маріацький костел. Потім була проведена екскурсія Дрезденом. Після цього відвідали Брюссель, а саме центр міста. Без сумніву, найбільше вразив Лондон, особливо колесо огляду “London Eye”. Також  вперше в житті почули справжню англійську мову, навіть відвідали курси навчання. Так цікаво та незабутньо. Після закінчення курсів учні отримали сертифікати.

Подорож продовжилася у живописному містечку Стратфорді. Це батьківщина Вільяма Шекспіра. Вразило те, що з усього світу в це місто приїжджають люди та вшановують пам'ять цього генія.

Повертаючись додому, завітали до Парижу, а саме до Діснейленду. Цілий день учні провели на найкращих сучасних атракціонах, пережили багато емоцій та вражень. Наприкінці подорожі відвідали аквапарк “Palm Beach”,  що знаходиться поблизу  Нюрнберга. За невеликий проміжок часу побачили найпопулярніші місця Європи та Великобританії. Ця мандрівка запам’ятається на все життя.