Шкільні традиції

Щорічно у школі проходять благодійні акції  "Допоможи ближньому", "З ангелом у серці", "Подаруй книгу бібліотеці"

Заходи з Дня народження Т.Г.Шевченка

Шкільний конкурс "Чарівна голка"( з 1-11 класи, українські традиції та свята)

Золота осінь!

Творча виставка "Замість ялинки букет"

Свято української пісні «Криниця вічної краси»
Яке ж це диво – народна пісня. І яку владну силу таїть вона в собі. Минають віки, а народна пісня залишається. Пісня - це голос душі народу, вияв його працелюбності й співучої вдачі, образне втілення його історії, моралі, мрій, прагнень. Вона така ж нездоланні й безсмертна як той народ, що її породив.

Тиждень освітньої галузі «Початкова школа»
Про освіту говорять, що вона формує образ людини.  У північних народів є простий і мудрий афоризм: «Якщо подарувати людині одну рибину, вона буде ситою один день. Якщо подарувати дві, буде ситою два дні. А якщо навчити людину ловити рибу, вона буде ситою все життя». Так і в навчанні. Мета сучасної школи і родини – підготовка дитини не до окремого уроку «на завтра», не для високої оцінки, а виховання її як особистості, яка здатна навчатися продовж життя, відчувати цінність знань, свідомо прагнути ставати все кращою. А для цього необхідно виховувати допитливість і працелюбність як основні риси особистості, привчати дітей до організованого, систематичного здобуття знань, яке вимагає розвинених розумових, фізичних і вольових зусиль.  Також незамінним джерелом виховання є залучення молодших школярів до естетичних переживань: милування світом природи, красою мистецтва, красою людських стосунків.   Як відомо, запровадження у навчальному процесі особистісного підходу вимагає сьогодні від вчителя початкових класів зміни стилю впливу на учня, прямуючи від ролі авторитарного керівника та носія інформації до ролі консультанта, помічника школярів у їхній навчально – пізнавальній діяльності. Правильно організована діяльність учнів сформує у них стійкий інтерес, надасть можливість застосовувати набуті знання та отримати нові навички колективної співпраці та особистої рефлексії.  Учителі початкових класів, викладають предмети різних напрямків, тому мають благодатний матеріал для організації різних видів колективної роботи, що й демонструють при проведенні заходів тижня галузі «Початкова школа»