Табір з денним перебуванням "Сонечко"

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення"

Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей"

Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб"

Закон України "Про безпечність та якість харчових продуктів"

Постанова КМУ від 28.04.2009 року №422 "Про затвердження Типового положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку"
Постанова Міністерства охорони здоровя України "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладі освіти на період карантину у звязку з поширенням коронавірусної хвороби" від 23.04.2021 № 4

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»

Наказ МОЗ і МОН України від 01.06.2005р. №242/329 "Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах".
Наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 19.01.2010р. №40 "Про затвердження Примірного переліку документації в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку"

Наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 13.08.2009р. №2881 «Про затвердження Державного соціального стандарту оздоровлення та відпочинку дітей"

Табір відпочинку з денним перебуванням "Сонечко" починає свою роботу !!!!
Початок зміни 07.06.2021 - 25.06.2021.
                                                                       Часи роботи 9.00 - 15.00

РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ "СОНЕЧКО"

07.06.2021

Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе  щось нове!     Це радість відкриття і пізнання. Ви знаходите нових друзів, відкриваєте новий етап літніх  канікул – це відпочинок у шкільному таборі! І ми щиро вітаємо Вас із початком  відпочинку у таборі Сонечко! В таборі ви будете змагатись, відпочивати від уроків, співати і танцювати, ліпити і малювати, подорожувати, спілкуватись з друзями, займатися спортом.

Дні такі чудові ми чекали,Швидше їх наблизити бажали,І, нарешті, мрії всі збулися,Бо канікули розпочалися!Нам сумувати ніколи,Бо вже прийшли канікули,Канікули, канікули –Чудові, загадкові –Канікули, канікули!Можна рано-вранці не вставати,Можна день цілісінький гуляти,Вчителька нікого не питає –Теж вона від нас відпочиває.Канікули, канікули!Канікули, канікули!

23.06.2021

«Музей Букваря та прописів» факультету початкового навчання Харківського педагогічного університету імені Г.С. Сковороди гостинно запросив дітей табору відпочинку «Сонечко» до себе в гості

На сьогодні виставкова зала Музею налічує близько 60 примірників букварів, азбук, прописів, серед них букварів ХХ ст. – 11 примірників, букварів ХХІ ст. – 9, та більше 30 іноземних буварів. Серед яких є рідкісні та незвичайні: Гавайський, що налічує, всього 13 букв, Вуковица або сербська кирилиця, італійський alfabeto, що використовує латинську абетку із додатковими діакритиками, єгипетський буквар, який складається із 28 літер арабської мови та використовується для письма справа наліво та багато інших цікавих зразків.

Літо 2021р. радо відчинило двері Музею Букварів та прописів для молодших школярів м. Харкова та області. Малеча з різних шкіл приїздить на екскурсії та інтерактивний квест, який проводять студенти 1 та 2 курсів, старшокурсниця факультету початкового навчання Ірина Олійник під керівництвом провідних методистів Л.С. Філатової і В.О. Шишенко.

18.06.2021 музей педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та перегляд вистави в ЦДЮТ №3

17.06.2021

Цікава подорож. Відвідування Спортивного аеродрома "Коротич" учнями пільгових категорій .

Ми знаходимося у парку культури та відпочинку імені А.М. Горького

Відпочиваємо із задоволенням

16.06.2021

І знову спортивні змагання та малюнок на асфальті

08.06.2021 захід "Рух - це здорово"!!

Здоров’я — основа усього на світі,
Здоровими бути бажають всі діти,
Для цього потрібно щоденно вмиватись,
Робити зарядку і тепло вдягатись.
Себе гартувати водою і сонцем.
І солодко спати з відкритим віконцем.
І їсти усе, що на стіл подають, бо страви нам росту і сил додають.

Бути здоровим — це зовсім не грати мускулами та доводити всім, що ти — найсильніший, а вести активний спосіб життя, правильно харчуватися та дбати про режим дня.

Однією з основних ознак здорового способу життя є висока фізична активність – рух. Величезні можливості, закладені в організмі кожної людини, можуть бути реалізовані  у здоров'я  й активне довголіття тільки за умови постійних  фізичних навантажень

Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається,
Радість б'ється в нім щоднини
Це ж чудово для людини!
Хто здоровий, той не плаче,
Жде його в житті удача.
Він уміє працювати,
Вчитись і відпочивати.
Хто здоровий — не сумує,
Над загадками мудрує,
Він сміливо в світ іде
Й за собою всіх веде.
Бо здоров'я — це прекрасно,
Здорово, чудово, ясно!
І доступні для людини
Всі дороги і стежини!

Відвідування музею ляльок та зоологічного музею

09.06.2021

У середу 09.06.2021 мовний загін, що складається з учнів 6-х класів відвідав циркове шоу у Харківському державному цирку та активно практикував діалогічне мовлення з теми «Тварини» на іспанській мові

Після відвідування цирку, діти мали змогу подивитися на бойову техніку часів Другої світової війни , розташовану біля Історичного музею.

Учні молодших класів відвідали боулінг.

10.06.2021

Відвідування театрального дійства «День веселих пригод та забав» та  живого куточку, музею бісеру й лози у ЦДЮТ 3.

11.06.2021 року

ЦДЮТ № 3 . ТЕАТРАЛЬНА ВИСТАВА. НОВІ ВРАЖЕННЯ!!

14.06.2021

ХАРКІВСЬКА КОНДИТЕРСЬКА  ФАБРИКА, ЗАО КОРП. "БИСКВІТ - ШОКОЛАД"

Цікаві майстер-класи, цікаві розповіді !!

ВЕСЕЛІ СТАРТИ 15.04.2021

ВІДВІДУВАННЯ РАЙОННОЇ БІБЛІОТЕКИ