Наші вчителі

Якісний склад педагогічного колективу ХСШ № 17:

55 - «спеціаліст вищої категорії» (55,5 %);

19 – «спеціаліст І категорії» (19%);

7 – «спеціаліст ІІ категорії» (7%);

14 – «спеціаліст» (14 %).

18 педпрацівників мають педагогічне звання «старший учитель»;

14 ‑ педагогічне звання «учитель-методист»;

24 педпрацівників пенсійного віку (24 %);

1 -має науковий ступінь кандидата педагогічних наук (Івасішина С.В., учитель англійської мови)

Освіта ХХІ століття - освіта для людини. Її «розвивальна культуротворча домінанта» визначена в Концепції загальної середньої освіти і в Національній доктрині розвитку освіти України ХХІ століття.
    Наша 17 – школа нового тисячоліття. Її кредо - зігрійте дитячі душі, і вони розквітнуть, адже учитель – це не тільки той, хто передає учням знання та вміння ! Це, передусім, той, у кого дитина, як у батька і матері, учиться жити.
   Зараз це - найсучасніший заклад загальної середньої освіти міста, де здобувають освіту майже 1400 учнів, де поєднуються класична якість середньої школи та унікальні риси, що відповідають статусу спеціалізованої школи. Це - осередок науковості, толерантності, активного соціального вибору. Ювілейна дата спонукає до перегляду здобутків школи. Педагогічний колектив вдячний за підтримку в реалізації освітніх проблем управлінню освіти Харківської міської ради в особі О.І.Деменко, управлінню освіти Київської районної в місті Харкові ради.    Наша 17 щиро відчиняє двері для всіх, хто хоче здобути глибокі знання та самореалізуватися.