Інформаційна кампанія для підлітків «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди»

26 груд. 2023

В Україні стартує інформаційна кампанія для підлітків «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди», у межах якої Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерство внутрішніх справ знайомитимуть підлітків із правилами безпечної поведінки взимку. За словами організаторів, питання безпеки дітей особливо загострюється в осінньо-зимовий період. Підготовлені спеціалістами відеоролики, тіктоки, друковані матеріали для дітей та їхніх батьків розказані мовою підлітків і подані в яскравій розважальній формі, з прикладами та поясненнями правильної й хибної поведінки. Матеріали про безпеку взимку розміщено на сторінці кампанії.

Матеріали про безпеку взимку розміщено на сторінці кампанії