9 квіт. 2024
09.04.2024 для учнів 7-х і 8-х класів   представниками Швейцарського фонду FSD була проведена лекція за темою"Проти мінної діяльності". Учні в цікавій  і змістовній формі відповідали на питання вікторіни, продивились фільми. Дякуємо Анні Конененко представнику фонду FSD.

09.04.2024 для учнів 7-х і 8-х класів   представниками Швейцарського фонду FSD була проведена лекція за темою"Проти мінної діяльності". Учні в цікавій  і змістовній формі відповідали на питання вікторіни, продивились фільми. Дякуємо Анні Конененко представнику фонду FSD.