16.03.2016 відбудеться прийом батьків учнів та вихованців, співробітників начальником Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

15 бер. 2016

16 березня 2016 року (середа) з 17.00 до 18.00 години відбудеться прийом батьків учнів та вихованців, співробітників начальником Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяною Володимирівною з питань розвитку та функціонування закладів освіти району.
Прийом відбудеться в кабінеті завідувача Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 382 "Джерельце" Харківської міської ради".
Щодо запису на прийом звертатися за телефоном 725-03-42.