Відкрита публічна презентація діяльності навчального закладу

21 бер. 2016
Відкрита публічна презентація діяльності навчального закладу

Відбулася відкрита публічна презентація діяльності навчального закладу директором Касеко І.І.

Заступник начальника управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Ліпейко В.І. надав інформацію щодо створення Управлінням освіти умов для забезпечення функціонування Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області.

Також виступили голова Київської районної організації профспілки працівників освіти і науки Мартинова Н.В., голова ради ХСШ №17 Баранова Т.В. та Головін Євгеній, президент шкільної організації учнівського самоврядування «Нове покоління».

На презентації були присутні члени атестаційної комісії, члени педагогічного, учнівського та батьківського колективів закладу, член Районної батьківської ради Кадуцька Оксана Валеріївна.