Посвята до лав українського козацтва

20 вер. 2016
Посвята до лав українського козацтва

19 вересня 2016 року учні 9-А класу, члени військово-патріотичного клубу «Вікторія»,  члени Окремого науково-освітнього центру Українського козацтва імені Г.С.Сковороди взяли участь у «Фестивалі патріотичних організацій і спорту» на території спортивної бази ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Дванадцятий раз поспіль учні школи  дають першу в своєму житті клятву - бути гідними нащадками  славних предків-козаків, боронити і захищати свою Батьківщину так, як робили вони.

Посвяту в козаки проводили  засновник козацького руху в Університеті, ректор,  генерал-отаман Українського козацтва Іван Федорович Прокопенко та голова Окремого науково-освітнього центру Українського козацтва, доктор педагогічних наук Губа Анатолій Васильович.

Завершилось свято проходженням колон козацьких підрозділів, конкурсом козацьких кухарів  та виступом творчіх і спортивних колективів Університету.