Нагородження "Флагман освіти і науки України"

1 груд. 2015
Нагородження "Флагман освіти і науки України"

Директор Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області Касеко Ірина Ігорівна взяла участь 30 листопада у м. Києві в урочистому заході "Флагман освіти і науки України" Міжнародному форумі "Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства".

На урочистому зібранні обговорені актуальні питання стосовно тематики форуму. Учасників форуму привітали:

1. Гриневич Лілія Михайлівна - представник Верховної Ради України, Голова комітету ВРУ з питань науки та освіти.

2. Лапа Володимир Іванович - заступник міністра аграрної політики та продовольства України.

3. Дубина Микола Іванович - президент Академії наук вищої освіти України.

4. Пирожков Сергій Іванович - віце-президент Національної академії наук України.

5. Тихий Володимир Павлович - віце-президент Національної академії правових наук України, керівник Київського регіонального центру.

6. Мельничук Максим Дмитрович - віце-президент Національної академії аграрних наук України.

7. Сиси Павло - іноземний академік Академії наук вищої освіти України (відділення біології).

8. Протоієрей Віталій Клос - Українська православна церка Київського патріархату, проректор з навчальної роботи Київської православної богословської академії.

Дубина Микола Іванович, президент Академії наук вищої освіти України вручив нагороди педагогічному колективу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області:

- орден "За вагомий внесок у розвиток освіти і науки";

- книгу "Науковці та освітяни України";

- сертифікат учасника "Міжнародного форуму "Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства".