Вітаємо переможців Всеукраїнського проекту Міністерства освіти і науки України «Це – наше, і це – твоє!»!

23 груд. 2015
Учнів 2-А класу (класний керівник Антоненко Л.В.) Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області, які стали переможцями Всеукраїнського проекту Міністерства освіти і науки України «Це – наше, і це – твоє!». Історія «Видатні досягнення космосу – наші!» та ілюстрації, створені дітьми, надихнули відомого художника Едуарда Катихіна разом з командою мультиплікаторів створити нову серію серіалу "Це наше і це твоє". У подарунок діти отримали зошити із зображенням улюблених героїв – Трикутею, Квадриком і Кружком.