танцювальний марафон у початковій школі "Весняні дзвіночки - 2016"

29 квіт. 2016
Танцювальний марафон у початковій школі "Весняні дзвіночки - 2016"

29.04.2016 серед учнів початкової школи пройшов танцювальний марафон «Весняні дзвіночки – 2016». Адміністрація навчального закладу висловлює подяку батькам, класним керівникам, хореографам за підготовку справжнього  танцювального свята.

У наступному році запрошуємо і учнів 3-Г класу до участі в шкільному конкурсі.

Переможці у номінаціях:

·        «Україна – вишиванка»  - 3-Б клас (класний керівник Світська Л.М.), 4-Б клас («Ой-Ра», класний керівник Цвєткова А.В.)

·        «Історико – побутовий» - 4-Д клас ( «Печуть діти хлібчик», класний керівник Чеснокова Н.І), 4-Г клас («Ми одна родина, ми – єдина сім′я», класний керівник Коляда В.В.); 2-В («Гуцулята», класний керівник Аргунова Т.В.)

·        «Діско-Денс» - 1-А клас (   «Сороконожка»,    класний       керівник

Бездольна Н.М.,), 2-Г  клас («Бджілка», класний керівник Маричева О.П.)

·        «Стилізований народний танець» - 1-Б клас («Мой город, моя страна», класний керівник Цвєлодуб Є.Л.)

·        «Перепляс» - 3-А клас («Переступ», класний керівник Кисельова О.А.), 1-В клас (класний керівник Борисенко Л.А.), 2-Б клас («Солнечный круг», класний керівник Сергеєва К.О.)

·         «Електрик буги» - 4-А клас («Неразлучные друзья», класний керівник Коваленко Г.Г.), 1-Г клас («Барбарики», класний керівник Щербак Г.Д.), 2-А клас («Веселая перемена», класний керівник Антоненко Л.В.)

·         «Танці народів світу» - 4-В клас ( « французький народний танок», класний керівник Ємельянова Г.І.)

·        «Фізкультхвилинка» - 3-В клас (класний керівник Іванова Л.М.)