Останній дзвоник

27 трав. 2016
Останній дзвоник

27 травня 2016 року для всіх випускників нашої школи пролунав останній дзвоник.
Під час лінійки пролунали зворушливі вірші, пісні та настанови педагогів. Випускники, за традицією, закружляли у шкільному вальсі. Сльози радості та смутку полонили всіх присутніх.
На святі були присутні: депутат Харківської міської ради Косінов Станіслав Анатолійович, депутат Харківської міської ради Половінко Сергій Анатолійович, головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Губарєва Інна Дмитрівна, заступник начальника дитячої залізниці "Мала Південна" Шмаргун Вікторія Василівна, голова шкільної батьківської ради Баранова Тетяна Володимирівна, учні, батьки та вчителі.
Директор школи Касеко Ірина Ігорівна зачитала привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Райніна Ігора Львовича та Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича із закінченням навчального року.