Увага! Загальношкільна конференція.

25 серп. 2016
Увага! Загальношкільна конференція.

25.08.2016 о 15.00 відбулася загальношкільна конференція, делегати якої були обрані на батьківських зборах, зборами трудового колективу та класними зборами учнів.

На загальношкільній конференції заслухано звіт директора школи Касеко І.І.  та голови ради школи Марічевої О.П. Розглянуто питання:

1.    Про підсумки навчальної, методичної та фінансово-господарської діяльності у 2015/2016 навчальному році (директор школи Касеко І.І.).

2.    Про підсумки виховної роботи у 2015/2016 навчальному році (заступник директора з виховної роботи Агбелекале Л.В.).

3.    Про діяльність учнівської організації «Нове покоління» (учениця 10-А класу Печенчіс Дарина).

4.    Про підсумки роботи ради школи в 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік (голова ради школи Марічева О.П.).

5.    Про дообрання нових членів ради школи (голова ради школи Марічева О.П.).

6.    Про завтердження плану роботи ради школи на 2016/2017 навчальний рік (голова ради школи Марічева О.П.).

Рішення загальношкільної конференції

1.     Звіт директора школи Касеко І.І. та голови ради школи Марічевої О.П. взяти до уваги.

2.     Роботу голови ради школи Марічевої О.П. визнати «задовільною».

3.     Надати право батьківському комітету школи використовувати добровільні благодійні внески на такі потреби:

• поточне утримання школи;

• зміцнення навчально-матеріальної бази;

• стимулювання праці вчителів та учнів;

• проведення ремонту влітку 2017 року.

4. Зобов’язати всіх учнів школи дотримуватись встановленої форми одягу:

- шкільна форма ( сірого коліру) для учнів 1-11 класів.

- діловий стиль одягу допускається для учнів 9-11 класів.

Відповідальні: класні керівники

Упродовж 2016/2017 навчального року

4.     Раді школи разом із представниками педагогічного колективу продовжити проводити рейди-перевірки стану відвідування учнями навчальних занять та дотримання Указу Президента України ”Про шкільну форму”.

Упродовж 2016/2017 навчального року

5.      Зобов’язати всіх учнів школи мати змінне взуття.

Відповідальні: класні керівники

Упродовж 2016/2017 навчального року

6.     Дообрати до ради школи таких учнів:

1.     Лемонджаво Ніно, ученицю 10-Б класу.

2.     Печенчіс Дарину, ученицю 10-А класу.

3.     Слукіна Дениса, учня 11-В  класу.

4.     Великанова Данила, учня 8-А класу.

5.     Бондар Єлизавету, ученицю 10-А класу.

7.     Затвердити план роботи ради навчального закладу на 2016/2017 навчальний рік.