ЗІ СВЯТОМ!

1 вер. 2016
ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Сьогодні, 01 вересня до Дня знань в нашій школі пройшла святкова лінійка. На святі були присутні почесні гості: головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Губарєва Інна Дмитрівна, старший інспектор сектора ювенальної превенції Київського ОП ГУНП України в Харківській області капитан поліції Іщенко Валерія Павлівна, голова Батьківської ради школи Баранова Тетяна Володимирівна і як завжди адміністрація школи. Цього року 120 першокласників переткнули поріг нашої школи. Радісно зустріли їх випускники 11-х класів та улюблені вчителі. Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Адміністрація школи щиро вітає весь педагогічний колектив, учнів, батьків з початком нового навчального року!

Бажаємо  успіхів у навчанні, інтелектуальних та творчих перемог та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження. Ще раз вітаємо всіх з новим навчальним роком! Зі святом - Днем знань!