Виховні заходи

19 лют. 2016
До Дня пам'яті героям Небесної сотні

Президент України підписав Указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Відтепер щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян.

18.02.2016 року в школі було проведено цикл бесід «Від Революції гідності до Країни гідності»,  відбувся просмотр фільму для учнів 9-10 класів. Тематична виставка у бібліотеці, фотовиставка «Герої не вмирають», презентація проекту «Наші рідні- герої АТО».

19.02.2016 до Дня Героїв Небесної сотні, пройшов перший урок, який  розпочався із виконання Державного гімну України та хвилиною мовчання.

Революція гідності змінила не лише владу, країна зробилася інакшою. Іншими стали люди. Настав час невідворотних позитивних змін. Навколо ідеї незалежності, свободи, гідності, правової держави, європейської інтеграції об’єдналася вся Україна і все світове українство. Народ своє вагоме слово сказав під час революційних подій».

Небесна сотня і відважні українські воїни померли не лише за Україну. Вони поклали голови за те, щоб ми посіли гідне місце в родині європейських народів.