18 вер. 2023

Здійснення адміністративного контролю за станом проведення уроків

14 вер. 2023

Про проведення V Всеукраїнського відкритого науково-практичного онлайн-форуму «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

13 вер. 2023

Школярів 5-11 класів запрошують на навчання з основ парламентаризму та демократії

12 вер. 2023

Нова онлайн-платформа з фінансової грамотності «Гаразд» від Національного банку України

11 вер. 2023

Громадське обговорення змін до порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до закладів освіти

8 вер. 2023

08.09.2023 о 10.00 год.відповідно графіку профілактичних занять в рамках програми "Шкільний офіцер поліції" з учнями 7х класів поліцейським Буренко Ольгою проведено співбесіду.

6 вер. 2023

Заняття для практичних психологів, що працюватимуть з дітьми в метро

5 вер. 2023

Рекомендації МОН щодо організації освітнього процесу

4 вер. 2023

Як пройшов день 4 вересня у 2-Б класі.

1 вер. 2023

ПРИВІТАННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ