15 серп. 2023

Порадник для батьків дітей дошкільного віку «Подбайте про безпеку дитини»

14 серп. 2023

Завдання ХХ Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2023/2024 навчальний рік)

11 серп. 2023

Розпочалася реєстрація вчителів на пілотний навчальний курс «Безпекові технології»

11 серп. 2023

Розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування»

10 серп. 2023

Школярів запрошують узяти участь у Всеукраїнському конкурсі космічних експериментів

9 серп. 2023

Про перелік обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти

8 серп. 2023

Поради для батьків від ЮНІСЕФ: як подолати бар’єри та побудувати довірливі стосунки з дитиною.

7 серп. 2023

Матеріали з безпеки

3 серп. 2023

Громадське обговорення проєкту постанови КМУ щодо змін у порядку ведення обліку дітей