2023 рік

Грудень

Шкільний конкурс "Чарівна голка", присвячений українським традиційним святам(макет хатини, лялка-мотанка, вишиванки, хустинки, віночки) в якому взяли участь батьки та учні 1-10 класів.

Грудень.

Акція "Новорічний лист воїну в зону проведення АТО", у якій взяли участь учні 5-7-х класів. Діти з задоволенням писали новорічні привітання, малювали святкові малюнки з побажаннями миру та добра.

Акція «Подаруй книжку дітям Слов’янська»,  у якій взяли участь учні  1-11-х класів.

Шкільний конкурс «Замість ялинки букет», у якій взяли участь учні  1-6-х класів. Святкова стіннівка (7-11 класи) до Дня Святого Миколая. Всі новорічні саморобки були направлені до Харківського шпиталю для воїнів АТО.

Листопад - грудень. Шкільний конкурс для 1-10 класів стройової патріотичної пісні.

Шкільний конкурс святкової стіннівки до Дня Захисника України(8-11 класи)

Вересень - жовтень. Представниками шкільної дитячої організаціїї "Нове покоління" було проведено благодійну акцію по збору макулатури. Кошти від збору макулатури були витрачені на допомогу воінам АТО. (шкаппетки, печиво, солодощі, засоби гігієни)

01.09 для учнів школи відбувся Перший урок за темами: «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Люби свою сім’ю та школу. Свою Батьківщину шануй», «Наша країна – єдина Україна». У рамках якого було зроблено акценти на питанням відновлення історичної пам’яті, ознайомивши учнів з тривалими державницькими традиціями України через висвітлення історії Київської Русі, Великого князівства Литовського, Війська Запорозького, Гетьманщини, Української Народної Республіки, Гетьманату Павла Скоропадського, Західноукраїнської Народної Республіки, Карпатської України та інших українських визвольних проектів. Особливу увагу було звернено на формування української політичної культури в часи Речі Посполитої та Австро-Угорщини, нове осмислення ролі Кримського Ханату як держави кримськотатарського народу та на волонтерську діяльність. У рамках першого уроку учні 5,7, 11-го класів написали листівки до воїнів, які перебувають в зоні проведення АТО.

Вересень. У рамках виконання плану школи щодо відзначення 250-річчя заснування Харківської області для учнів 1-х - 11-х класів було проведено виховні години за участю представників шкільної бібліотеки «Харківщина: історія та сучасність» та екскурсії до шкільного музею «Бойової слави»