Освітні програми та робочий навчальний план

Типові освітні програми затверджено наказами МОН України:

для 1–2-х  та 3-х класів — наказів МОН України  від 08.10.2019 року № 1272 «Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти», наказу МОН України від 08.10.2019 року №1273  «Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти».

для 4 класів - МОН України від 20.04.2018 № 407 «Про затвердження типової освітньої програми класів закладів загальної середньої освіти  І ступеня»

для 5–9-х класів — наказ МОН України від 20.04.2018 № 405 «Про затвердження типової освітньої програми загальної середньої освіти ІІ ступеня»

для 10–11-х класів — наказ МОН України від 20.04.2018 № 408 «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня»

"Освітня програма (для школи І ступеня  (1-2 класи) Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області"