29 груд. 2015

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців

Вручення подарунків

Вручення подарунків учням початкових класів
23 груд. 2015

Вітаємо переможців Всеукраїнського проекту Міністерства освіти і науки України «Це – наше, і це – твоє!»!

Учнів 2-А класу (класний керівник Антоненко Л.В.) Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області, які стали переможцями Всеукраїнського проекту Міністерства освіти і науки України «Це – наше, і це – твоє!». Історія «Видатні досягнення космосу – наші!» та ілюстрації, створені дітьми, надихнули відомого художника Едуарда Катихіна разом з командою мультиплікаторів створити нову серію серіалу "Це наше і це твоє". У подарунок діти отримали зошити із зображенням улюблених героїв – Трикутею, Квадриком і Кружком.
23 груд. 2015

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможця обласного етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Саргсян Евеліну ученицю ХСШ № 17 - І місце. Бажаємо творчого натхнення, успіхів у навчанні та подальших перемог!!!..
11 груд. 2015