Вчителі кафедри

Голова ШМО Безсмертна О.М. вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Працює у школі з 1996 року.

Тема, над якою працює вчитель: «Виховання національно-свідомої соціально-адаптованої  особистості».

Безсмертна О.М. проводить уроки на високому рівні. Щорічно має переможців олімпіад з історії районного та обласного рівня, бере участь  у конкурсі-захисті робіт МАН. Учні Безсмертної О.М. є переможцями всеукраїнського конкурсу «Харківський колоквіум», учасниками міжнародних, всеукраїнських та міських конференцій при Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна та Харківському національному університеті імені Г.С.Сковороди. Роботи учнів відзначені почесними дипломами та грамотами. Безсмертна О.М. бере участь у педагогічних конференціях. Щорічно роботи вчителя друкуються у збірниках наукових праць.

Лепко В.І. вчитель вищої категорії.

Прутська Г.О. вчитель спеціаліст. Працює у школі з 2013 року.

Має призерів  олімпіад з історії районного рівня.

Бере участь  у практичних семінар та педагогічних конференціях при Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна та Харківському національному університеті імені Г.С.Сковороди.